معرفی دوره مدیریت استراتژیک

در عصر دانایی و فناوری، داشتن یک دیدگاه استراتژیک برای مواجهه با چالش‌ها، حیاتی است. دوره مدیریت استراتژیک در آموزش عالی علوم و فنون تهران، به نحوی طراحی شده است تا دانش‌پذیران را با آخرین رویکردها و تکنیک‌های استراتژیک مدیریت آشنا سازد.

چرا دوره مدیریت استراتژیک؟

زیرا در این دوره، شما یاد می‌گیرید که چگونه با تفکر استراتژیک، بر تغییرات بازار رقابتی غلبه کنید و فرصت‌ها را به نفع سازمان خود به کار بگیرید. این دوره ما به شما کمک می‌کند تا:

  • توانایی تحلیل محیط کسب‌ و کار و شناسایی فرصت‌های استراتژیک را پرورش دهید
  • مهارت‌های تصمیم‌گیری استراتژیک را توسعه دهید تا بتوانید بر اساس داده‌ها و شواهد، بهترین راه‌حل‌ها را برای آینده کسب و کار خود انتخاب کنید.
  • دانش خود را در زمینه رهبری و مدیریت تیم‌هایی با فرهنگ‌های متفاوت افزایش دهید.

ویژگی ها و دستاوردهای دوره

قدرت تحلیل داده

در این دوره شما مجهز به توانایی تحلیل و آنالیز داده به شیوه‌ای استراتژیک هستید تا قادر به راهبری تصمیمات خود بر پایه اطلاعات دقیق و به روز باشید.

کارگاه‌های تعاملی

جلسات کارگاهی برای آموزش مهارت‌های عملی و کاربردی که شما را برای پیاده‌سازی استراتژی‌ها در دنیای واقعی آماده می‌سازند.

مدرسان بین‌المللی

اساتید و مدرسان با تجربیات علمی و عملی که از بهترین دانشگاه‌های دنیا به علوم و فنون تهران پیوسته‌اند.

گواهینامه معتبر

هر دانش‌پذیر در پایان دوره، گواهینامه‌ای معتبر از آموزش عالی علوم و فنون تهران دریافت می‌کند که در سطح ملی (قابل استعلام از سایت وزارت علوم) و بین‌المللی قابل استناد است.

امکان شبکه‌سازی قوی

با شرکت در این دوره، شما عضوی از شبکه‌ی مدیران و کارآفرینان برجسته کشور خواهید شد و ارتباطات جدید به پیشبرد کاری شما کمک شایانی می‌کنند.

ثبت نام و شروع دوره

ما در علوم و فنون تهران در تلاشیم که دوره مدیریت استراتژیک شما را برای اتخاذ تصمیمات مؤثر و بلندپروازانه در محیط‌های کسب و کار متغیر و رقابتی آماده سازد.
علاوه بر این، دوره‌ها در چند نوبت در سال آغاز می‌شوند تا شرایطی برای علاقه‌مندان فراهم سازند که با برنامه‌ریزی، بتوانند در دوره های ما شرکت نمایند. 
برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً با ما تماس بگیرید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند و در کلیه مراحل ثبت نام شما را راهنمایی خواهند کرد.

فرم پیش ثبت نام