دوره اجرا و کنترل استراتژیک

دوره اجرا و کنترل استراتژیک به مدیران و رهبران ارشد سازمان ها کمک می کند تا تفکر استراتژیک را در تمام بخش های سازمان به مرحله اجرا دربیاورند و صحت اجرای آن را کنترل کنند. مفهوم اجرا و کنترل استراتژیک به معنای این است که کلیه عملکردها و رویه های درون سازمانی به شیوه ای اجرا شوند که اهداف سازمان در آنها مورد توجه قرار گیرد و توسط مدیریت به مرور زمان اصلاح شوند و بهبود یابند.

دریافت مشاوره رایگان

دوره اجرا و کنترل استراتژیک

معرفی دوره اجرا و کنترل استراتژیک

دوره اجرا و کنترل استراتژیک به مدیران و رهبران ارشد سازمان ها کمک می کند تا تفکر استراتژیک را در تمام بخش های سازمان به مرحله اجرا دربیاورند و صحت اجرای آن را کنترل کنند. مفهوم اجرا و کنترل استراتژیک به معنای این است که کلیه عملکردها و رویه های درون سازمانی به شیوه ای اجرا شوند که اهداف سازمان در آنها مورد توجه قرار گیرد و توسط مدیریت به مرور زمان اصلاح شوند و بهبود یابند. آموزش چگونگی اجرا و کنترل استراتژیک می تواند فعالیت یک سازمان را دچار تحول بنیادین نماید. به همین جهت ضروری است که رهبران و مدیران ارشد در حوزه مدیریت استراتژیک دانش کافی داشته باشند و بدانند که بهترین راه های بهره گیری از استراتژی ها در رویه های اجرا و نیز کنترل و بهبود آنها چیست.

دوره اجرا و کنترل استراتژیک موسسه علوم و فنون تهران مفهوم اجرای استراتژیک در مدیریت سازمان را به طور اصولی، بر اساس دقیق ترین تاکتیک های مدیریتی روز دنیا به شما آموزش می دهد. همچنین روش های کنترل استراتژیک این اقدامات را بیان می کند. این دوره مدیران را قادر می سازد تا بیشترین بهره را از استراتژی های تدوین شده در سازمان در جهت تحقق اهداف مورد نظر خودشان ببرند. شما در این دوره خواهید آموخت که مزایای رویکرد استراتژیک در اجرای دستورالعمل ها و رویه های سازمانی چیست.

مزیت های دوره اجرا و کنترل استراتژیک

شرکت در دوره اجرا و کنترل استراتژیک موسسه علوم و فنون تهران مزایای زیر را برای شما به همراه دارد:

 • یادگیری اصول اجرا و کنترل استراتژیک با استانداردهای یکی از برترین بیزینس اسکول های جهان، یعنی مدرسه کسب و کار هاروارد (HBR)
 • امکان تحصیل در دوره به صورت فشرده برای افراد شاغل یا پرمشغله به صورت حضوری یا غیر حضوری
 • محیط عالی برای آشنایی با مدیران و کارآفرینان برجسته کشور که موسسه علوم و فنون تهران را همواره انتخاب اول خود می دانند
 • حمایت علمی اساتید برجسته کشوری و بین المللی در مدت تحصیل و حتی پس از اتمام دوره
 • دریافت مدرک معتبر با تاییدیه WES کانادا
 • بهره مندی از آخرین امکانات آموزشی در فضای مجموعه همچون کلاس های تعاملی (چیدمان U)، تخته های هوشمند و سیستم یکپارچه LMS

دستاوردهای دوره

شرکت در دوره اجرا و کنترل استراتژیک نتایج زیر را برای شما به ارمغان می آورد:

 • می توانید مفهوم مدیریت استراتژیک، اجزای رویکرد اجرا و کنترل استراتژیک در سازمان و شیوه های پیاده سازی و کنترل استراتژی ها یا اقدامات سازمانی با تفکر استراتژیک محور را تعریف کنید
 • می توانید به صورت عملیاتی در سازمان خودتان از رویکردهای حل مساله، تفکر انتقادی، تفکر خلاق و نوآور، ارائه فرضیه و آزمون آن و سنجش رویه های درون سازمانی بهره ببرید
 • به عنوان یک مدیر استراتژیست به کارمندان خود نیز می آموزید که مزایای اجرا و کنترل استراتژیک در کارها چیست
 • با سایر متخصصان، سرپرستان سازمانی، رهبران و مدیران استراتژیست در ارتباط باشید و دانش خود را به اشتراک می گذارید

مخاطبان دوره اجرا و کنترل استراتژیک

مدیران و رهبران ارشد سازمان، مدیران میان‌رده و سرپرستان تیم‌ها
علاقمندان به حوزه مدیریت و رفتار سازمانی
متخصصان بازاریابی و تبلیغات، بخش منابع انسانی و روابط عمومی

شرایط ثبت نام در دوره اجرا و کنترل استراتژیک

داشتن مدرک کارشناسی معتبر از الزامات شرکت در دوره تفکر استراتژیک است. به علاوه، شما باید در مصاحبه اولیه نیز پذیرفته شوید (این مصاحبه می تواند به صورت حضوری و یا آنلاین انجام شود).

بیشتر بخوانید  دوره تفکر استراتژیک

بهتر است پیش از شرکت در این دوره آشنایی کلی با مفهوم مدیریت یک سازمان، کسب و کار و ساختار و رفتار سازمانی و همچنین تفکر استراتژیک داشته باشید تا بتوانید بیشترین بهره آموزشی را در طول دوره کسب کنید.

سرفصل های دوره اجرا و کنترل استراتژیک موسسه علوم و فنون تهران

مدارک و گواهینامه ها

گواهینامه پایانی این دوره مورد تایید سازمان های زیر است:

 • وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
 • وزارت امور خارجه (در صورت ترجمه)
 • قوه قضاییه (در صورت ترجمه)
 • سازمان ارزیابی خدمات آموزشی WES کانادا
 • سازمان بین المللی کار

نحوه برگزاری دوره

حضوری  

طول دوره: —
نحوه شرکت: —
در صورتی که دانشجوی دوره حضوری باشید اما به هر دلیلی نتوانید در برخی از جلسات حضور پیدا کنید، می توانید در آن جلسات به صورت آنلاین شرکت نمایید.
غیر حضوری (آنلاین)  

طول دوره: —
نحوه شرکت: کلاس های آنلاین دوره اجرا و کنترل استراتژیک به صورت همزمان با کلاس حضوری از طریق نرم افزار اسکای روم برگزار می شود. در صورتی که دانشجوی دوره حضوری باشید اما به هر دلیلی نتوانید در برخی از جلسات حضور پیدا کنید، می توانید در آن جلسات به صورت آنلاین شرکت نمایید.

بخش هایی از کلاس

درباره موسسه علوم و فنون تهران

موسسه آموزش عالی علوم و فنون تهران اولین بیزینس اسکول ایران، در سال ۱۳۷۴ با هدف رشد و توسعه مهارت‌های حرفه‌ای به دانش‌پذیران در حوزه‌های گوناگون تاسیس گردیده است. بنابراین این موسسه، بنیان‌گذار و نخستین مجری دوره‌های مدیریت کسب و کار (MBA و DBA) در ایران با متدهای استاندارد آموزشیِ پیشرفته، و بر اساس آخرین سرفصل‌های روز دنیاست.

بیشتر بخوانید  دوره مذاکرات حرفه ای

ویژگی های برجسته این موسسه:

 • برترین بیزینس اِسکول خاورمیانه در ده سال متوالی اخیر
 • جز 10 بیزینس اسکول برتر خاورمیانه در سال 2021 از نظر مرکز رتبه سنجی بیزینس اسکول های آسیا
 • حضور اساتید و هیات علمی خبره و سرشناس در حوزه مدیریت و تجارت
 • حضور اساتید بین ‌المللی در دوره ‌ها (همچون کریستوف فورنیه استاد دانشگاه مون پلیه فرانسه، پروفسور وزیری عضو هیات علمی و استاد دانشگاه کالیفرنیا و ای. اسمیت استاد دانشگاه سوربن فرانسه)
 • امکانات آموزشی پیشرفته، کلاس های آموزشی تعاملی و سیستم جامع LMS

نظرات دانش پذیران

در ادامه می توانید نظرات برخی از دانش پذیران دوره اجرا و کنترل استراتژیک را در خصوص کیفیت این دوره، دستاوردهای عملی دوره و سطح رضایت آنان از موسسه علوم و فنون تهران از زبان خود ایشان بشنوید.

سوالات متداول

دوره اجرا و کنترل استراتژیک (2)
آیا امکان شرکت در این دوره بدون آشنایی قبلی با مفاهیم مدیریت، اجرا و کنترل استراتژیک وجود دارد؟

بهتر است پیش از این دوره، دوره های رفتار سازمانی و رهبری را گذرانده باشید زیرا این دوره ها مکمل یکدیگر هستند.

تفاوت دوره حضوری با دوره آنلاین و دوره آفلاین چیست؟

در دوره حضوری شما می توانید در کلاس های درسی که در محل موسسه تشکیل می شوند، حضور یابید. اگر امکان حضور در موسسه را ندارید، می توانیم دوره های آنلاین را به شما توصیه کنیم. امکان دسترسی به فایل های آفلاین آموزش دوره برای تمام دانش پذیران حضوری و آنلاین موسسه امکان پذیر است.

آیا دوره اجرا و کنترل استراتژیک منحصر به مدیران و رهبران سازمان است؟

آموزش مفهوم اجرا و کنترل استراتژیک برای این دسته از شاغلان یا کسانی که قصد دارند در این سمت های رده بالا مشغول به کار شوند، بیش از سایرین ضرورت دارد.

اساتید دوره اجرا و کنترل استراتژیک موسسه علوم و فنون تهران چه کسانی هستند؟

ریاست هیات علمی موسسه علوم و فنون تهران را پروفسور محمد تقی وزیری (عضو هیات علمی دانشگاه کالیفرنیا) و دکتر حمید دیهیم (استاد دانشگاه نیویورک، عضو هیات علمی دانشگاه تهران) بر عهده دارند. اساتید این دوره ها از تجربه حرفه ای در زمینه تدریس علوم مدیریتی و کسب و کار و تجربه اجرایی حضور در سازمان های بزرگ جهانی و ایرانی بهره مند هستند.

آیا دوره های تکمیلی پس از این دوره برای من وجود دارد؟ چطور می توانم اطلاعات بیشتری کسب کنم؟

دوره تفکر استراتژیک مکمل و حتی پیش نیاز این دوره محسوب می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 90008000 (بدون کد و رایگان) تماس بگیرید.

ثبت نام در دوره

با پر کردن فرم زیر درخواست خود را برای ثبت نام در دوره ارسال نمایید

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص دوره ها و پکیج های آموزشی فرم زیر را پر کنید

ارتباط مستقیم

از طریق راه های زیر با ما در تماس باشید