دوره Post DBA

TBS فراتر از یک دانشگاه

تهران بیزینس اِسکول (TBS) اولین برگزارکننده دوره Post DBA در ایران

Post DBA چیست؟

دوره پست دکترای مدیریت کسب و کار (Post DBA) یک دوره سطح بالا و تخصصی برای مدیران ارشد و رهبران سازمان‌هاست. در دنیای پر سرعت امروز که کسب و کارها به سمت دیجیتالی شدن، استفاده از هوش مصنوعی و روبات ها، فعالیت در فضاهای دیجیتالی عظیم مانند متاورس و… می روند، لزوم امتداد و پیوستگی یادگیری برای مدیران بیشتر مشخص می شود و دوره فوق دکتری مدیریت کسب و کار با همین هدف طراحی شده است.

تفاوت Post DBA و DBA

هردوی این دوره ها در مدارس کسب و کار یا همان بیزینس اسکول ها ارائه می شوند. دوره DBA هم تراز با دکترای دانشگاهی است و جنبه پژوهشی دارد. دوره پست دی بی ای پس از دوره MBA به تقویت مهارت های مشاوره، تحقیق و پژوهش در مدیران کسب و کار می پردازد و امکان ترفیع و ارتقا شغلی و درآمدی را برای آنان مهیا می کند. اما Post DBA ( دوره پست دی بی ای ) یک درجه بالاتر است و فوق دکتری مدیریت کسب و کار است و مدرن ترین روندهای کسب و کار را در بستر پویا و رقابتی تجارت بین الملل به شما می آموزد. اگر می خواهید پس از اتمام تحصیل خود در دانشگاه در مقطع دکترا و یا اتمام دوره DBA از فضای علم آموزی و یادگیری مهارتی فاصله نگیرید، دوره پست دی بی ای یک پیشنهاد خوب برای شماست.

تفاوت دانشگاه و بیزینس اسکول در چیست؟

همانطور که می دانید، در دانشگاه تنها بر آموزش تئوری ها و مسائل نظری هر رشته تحصیلی تاکید می شود و بعد عملیاتی و اجرایی آنها چندان مورد توجه نمی گیرد. اما رسالت بیزینس اسکول ها تمرین اجرای آموزه ها و حل چالش های مدیریتی در محیط واقعی کسب و کار است.

اعتبار مدرک دوره Post DBA

مدرک Post DBA موسسه علوم و فنون تهران به طور رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صادر می شود. این مدرک قابلیت ترجمه با تایید وزارت امور خارجه و قوه قضاییه برای ارائه به نهادها و دانشگاه های بین المللی را داراست.

همچنین این مدرک در سطح بین المللی هم دارای اعتبار است و تاییدیه سازمان خدمات آموزشی WES کانادا را دارد.

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

اعتبار دوره MBA مدیریت حرفه ای کسب و کار

سازمان WES کانادا

اعتبار دوره MBA مدیریت حرفه ای کسب و کار

بازار کار فارغ التحصیلان دوره

رهبری و مدیریت ارشد سازمان

مدیریت رده های بالایی و میانی سازمان

مشاوره، منتورینگ و کوچینگ مدیریت کسب و کار

تحقیق و پژوهش در حوزه مدیریت

تدریس در محیط بیزینس اسکول و دانشگاه

کارآفرینی و تاسیس کسب و کار جدید

اهداف دوره Post DBA

در دور پست دی بی ای با مباحث جدید و کاربردی همچون سناریو نویسی آینده، مدیریت رسانه و نوروساینس آشنا می شوید و می توانید با ایجاد دانش جدید کسب و کار، سازمان خود را در بستر مدرن جهانی ارتقا دهید.

مزیت های علوم و فنون تهران

برترین بیزینس اِسکول خاورمیانه طی ده سال متوالی اخیر

حضور اساتید خارجی در طول دوره

مرکز اعتبار دهنده این دوره

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

اعتبار دوره MBA مدیریت حرفه ای کسب و کار

سازمان WES کانادا

اعتبار دوره MBA مدیریت حرفه ای کسب و کار

سازمان بین المللی کار

سرفصل های دوره

مدت زمان کلاس:20 ساعت

مدت زمان کلاس:20ساعت

مدت زمان کلاس:12 ساعت

مدت زمان کلاس: 16 ساعت

مدت زمان کلاس: 8 ساعت

مدت زمان کلاس: 20 ساعت

مدت زمان کلاس: 20 ساعت

مدت زمان کلاس: 20 ساعت

مدت زمان کلاس: 20 ساعت

مدت زمان کلاس: 20 ساعت

دوره Post DBA مناسب چه افرادی است؟

تفاوت DBA با Post DBA
  • اگر می خواهید در جایگاه رهبری سازمان بینش و افق های دید مدیریتی خود را گسترش دهید، و یا در مسیر ارتقا و رسیدن به جایگاه رهبری و مدیریت ارشد سازمان قرار دارید، این دوره می تواند تحولی در نگرش ها، سیاست ها و هدف گذاری های کلان شما داشته باشد.
  • دوره Post DBA (فوق دکتری مدیریت کسب و کار) می تواند یک نقطه قوت قدرتمند در رزومه تحصیلی و شغلی شما باشد. از این جهت اگر بخواهید به ادامه تحصیل در مقطع عالی دکترا یا اشتغال در خارج از کشور بپردازید، می تواند شانس خوبی برای شما به وجود بیاورد.
  • همچنین اگر می خواهید وارد حوزه های تخصصی تر همچون مشاوره و کوچینگ رهبری یا پژوهش و ارائه رساله علمی در مدیریت شوید، دوره Post DBA مناسب شماست.
شرکت در دوره MBA مدیریت حرفه ای کسب و کار

دستاوردهای دوره

  • به روز رسانی علم و مهارت مدیریت و رهبری
  • شناخت جدیدترین موضوعات، چالش‌ها، بحران‌ها و راهکارهای دنیای کسب و کار
  • آگاهی از آخرین تغییرات دانش مدیریت در دنیا
  • ایجاد و حفظ شبکه روابط حرفه ای
  • یک مدرک ارزشمند پست دکتری مدیریت کسب و کار در رزومه علمی شما
  • امکان ادامه تحصیل در مقطع دکترا در خارج از کشور

هویت Post DBA علوم و فنون تهران

شرایط شرکت در دوره Post DBA

حداقل شرایط شرکت در دوره پست دکتری مدیریت کسب و کار : موفقیت در مصاحبه حضوری از جمله شرایط ثبت نام در دوره است

فوق دکتری مدیریت کسب و کار

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از پیش نیازها و هزینه دوره پست دی بی ای ، فرم زیر را کامل نمایید

سوالات متداول

در دوره حضوری فوق دکتری مدیریت کسب و کار شما می توانید در کلاس های درسی که در محل موسسه تشکیل می شوند، حضور یابید و از امکانات آموزشی و شبکه سازی در محیط موسسه استفاده کنید. اگر امکان حضور در موسسه را ندارید، می توانیم دوره های آنلاین و آفلاین Post DBA (  دوره پست دی بی ای ) را به شما توصیه کنیم که امکان انعطاف پذیری بیشتری را در برنامه آموزشی شما ایجاد می کنند.

چنانچه در دوره حضوری ثبت نام کرده اید اما یک یا چند جلسه امکان حضور سر کلاس را ندارید، باز هم می توانید جلسه را به صورت آنلاین مشاهده کنید. همچنین امکان دسترسی به فایل های آفلاین آموزش دوره برای تمام دانش پذیران حضوری و آنلاین موسسه امکان پذیر است.

از الزامات شرکت در دوره Post DBA (فوق دکتری مدیریت کسب و کار) داشتن مدرک دکترای دانشگاهی یا مدرک معتبر دوره DBA است. اما شما باید در مصاحبه حضوری نیز پذیرفته شوید. داشتن تجربه شغلی و سابقه مدیریتی به پذیرش در مصاحبه حضوری کمک می کند. در این مورد می توانید با ما تماس بگیرید.

بستگی به شرایط کاری شما و اهدافتان برای آینده دارد. اگر مدیر ارشد یا رهبر سازمان هستید و تجربه زیادی دارید، این دوره برای شما انتخاب خوبی است. دوره Post DBA ( دوره پست دی بی ای )  می تواند به شما کمک کند تا دانش و نظریات مدیریت را توسعه دهید و به آینده پژوهی کسب و کار بپردازید. اگر هدفتان توسعه مهارتی و یادگیری، ارتقاء شغلی و افزایش درآمد، کارآفرینی، ادامه تحصیل و اشتغال در خارج از کشور باشد، باز هم این دوره می تواند به شما کمک کند. دستاوردهای این دوره برای هر فرد متفاوت است. می توانید با ما تماس بگیرید و در این زمینه مشاوره رایگان و اختصاصی دریافت کنید.

هرچند نام این دو دوره با هم مشابه است، اما الزامی برای داشتن مدرک DBA پیش از شرکت در دوره Post DBA نیست. اگر مدرک دکترا نیز داشته باشید، می توانید در این دوره شرکت کنید. همچنین داشتن تجربه غنی شغلی امتیاز مثبتی برای متقاضیان این دوره محسوب می شود. با این حال، شرکت قبلی در دوره DBA بستر علمی و مبنای ارتباطی قوی تری برای شما ایجاد خواهد کرد.

ریاست هیات علمی موسسه علوم و فنون تهران را پروفسور محمد تقی وزیری (عضو هیات علمی دانشگاه کالیفرنیا و نماینده بانک جهانی اروپا) و دکتر حمید دیهیم (استاد دانشگاه نیویورک، عضو هیات علمی دانشگاه تهران و موسس انجمن اقتصاددانان ایران) بر عهده دارند. اساتید این دوره ها علاوه بر عضویت در هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزشی برتر کشور، از سال ها تجربه حرفه ای در زمینه تدریس علوم مدیریتی و کسب و کار بهره مند هستند. به علاوه تجربه اجرایی حضور در سازمان های بزرگ جهانی و ایرانی را نیز دارند و با مسائل روز تجارت جهانی و منطقه ای و رویه های عملیاتی مدیریت کسب و کار آشنایی دارند.

پس از ثبت نام در سایت و خرید محصول آفلاین Post DBA ( پست دکتری مدیریت کسب و کار ) فایل های صوتی در پنل کاربری شما ذخیره خواهند شد.

دوره Post DBA یا پست دکتری مدیریت کسب و کار ، یک درجه بالاتر از دوره DBA است. این دوره برای فارغ التحصیلان دوره DBA یا دکترای مدیریت دانشگاهی است که زمینه شغلی خودشان را تخصصی تر ارتقا دهند، با روندها و تغییرات روز دنیای کسب و کار آشنا شوند و از دنیای آموزش و یادگیری فاصله نگیرند. همچنین به رهبران سازمان ها کمک می کند تا به سازمان پیشرو در تجارت خود تبدیل شوند. در مقاله تفاوت DBA و Post DBA  ( دوره پست دی بی ای ) چیست؟ می توانید در این مورد بیشتر بخوانید.

گالری تصاویر

TBS در کنار شماست …

جهش سودآوری در کسب و کار خود با فراگیری به روزترین متدهای مدیریت بیزینس

ارتباط با ما : 90008000