دوره Post DBA

دوره Post DBA یا «مدیریت عالی حرفه‌ای کسب و کار»، یک چشم انداز عالی منحصر به فرد در حوزه آموزش مدیریت کسب و کار است. مدیرانی که در سطوح ارشد سازمانی فعالیت دارند و به دنبال کسب جایگاه برتر و پرچم‌دار بودن در کسب و کار خود هستند، باید علاوه بر کسب دانش مدیریتی و داشتن تجربه‌ی شغلی لازم، به دنبال ارتقای سطح تخصص و توانایی‌ها و به روز نمودن پیوسته‌ی اطلاعات در شغل خود باشند. پیاده‌ سازی آموخته‌های دوره DBA به نحوی که کاربرد موفقیت‌ آمیز در پیشبرد اهداف مدیریت داشته باشد، نیازمند سطح پیشرفته‌تری از آموزش است که در دوره Post DBA «مدیریت عالی حرفه‌ای کسب و کار» ارائه می‌شود.

هدف از اجرای دوره های Post DBA پاسخگویی به تقاضای نوظهور بین المللی مدیرانی است که می خواهند یک گام فراتر رفته و نتایج تحقیقات خود را در زمینه های گوناگون مدیریتی به انتشار درآورند. بنابراین مشخص می شود تاثیر برنامه های DBA بر عملکردهای مدیریتی تا چه میزان بوده و نیز به مدیران کمک می کند تا تفکر خود را در خصوص موضوعات کسب و کار مطابق با تحولات سریع جهان تغییر دهند.

دوره Post DBA با بسط دادن دانش مدیریتی و مجهز کردن مدیران با مهارت های مختلف مدیریتی، آنان را برای ایفای نقش رهبر کلیدی پرورش می دهد. دوره پست DBA برای افرادی طراحی گردیده است که در تلاش اند تا برای بهبود عملکرد کلی یک سازمان در فضای رقابتی امروز مشارکت نمایند.شرکت در دوره پست دی بی ای از مدیران، افرادی متخصص و کارآمد خواهد ساخت که با تکیه بر تجربه‌ی کاری خویش و دانش و راهکارهای کسب‌شده در این دوره قادر خواهند بود تا فعالیت حرفه‌ای خود را به مراحل بالاتر ارتقا دهند.

موسسه آموزش عالی آزاد علوم و فنون تهران افتخار دارد اعلام نماید که اولین دوره Post DBA در ایران را طراحی و اجرا نموده است. مدرسان دوره پست دی بی ای از میان برترین اساتید دوره های DBA انتخاب شده و از نظر علمی و تجربی در حوزه کاری خود سرآمد هستند تا دوره با حداکثر بازدهی برگزار گردیده و شرکت‌کنندگان بتوانند مباحث را عمیقاً آموخته و بر چگونگی استفاده از موارد آموخته‌شده در زمینه‌ها و موقعیت‌های سازمانی مختلف تسلط یابند.پس از گذراندن موفقیت‌آمیز دوره به دانش آموختگان گواهینامه Post DBA، مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعطاء خواهدگردید.

 

اهمیت دوره Post DBA :

متخصصان، مدیران و دانش‌آموختگان مدیریت پس از اتمام تحصیل خود در دانشگاه یا دوره‌های حرفه‌ای، از فضای آموزشی دور شده و سطح یادگیری آنها محدود به آموزه‌های تجربی محل اشتغال می‌گردد. در دنیای پر تنش امروزی که همه‌چیز هر لحظه در حال تغییر است و هر لحظه چالش‌های جدیدی پیش روی افراد قرار می‌گیرد، فرصتی برای عقب ماندن از قافله رقابت و نوآوری وجود ندارد؛ از این رو نیاز به آموزش و بازبینی مداوم در علوم و شیوه‌های مورد نیاز برای صاحبان کسب و کار به وضوح احساس می‌شود.

این دوره به دانش پذیران کمک می نماید تا آموخته های قبلی خود را به چالش بکشند و دانش خود را دقیق تر بررسی کنند. دوره Post DBA فرصتی را برای فارغ‌التحصیلان دوره‌های آموزشی مدیریت فراهم می‌آورد تا به این هدف یعنی استمرار در آموزش و یادگیری مسائل روز محیط کسب و کار دست پیدا کنند.

این دوره همچنین به منظور تاثیرگذاری هرچه بیشترِ آموخته‌های دوره DBA بر عملکردها و شیوه‌های مدیریتی طراحی شده تا به مدیران کمک کند تفکر و دیدگاه‌های خود را در مورد روندهای مدیریت کسب و کار توسعه دهند. آنها حین گذراندن این دوره، دانش و درک خود را از موضوعات کلیدی مدیریت به چالش می‌کشند و با انجام بازنگری در آنها و به روز رسانی‌های مقتضی در مباحث نظری و عملی تجرات، به خبره‌ترین مدیران متخصص در زمینه کاری خود تبدیل خواهند شد.

برای ثبت نام دوره DBA اینجا کلیک کنید
برای ثبت نام دوره DBA اینجا کلیک کنید ثبت نام دوره DBA با مدرک وزارت علوم در موسسه علوم و فنون تهران

پُست دکترای مدیریت حرفه‌ای کسب و کار همچنین فرصت مناسبی را برای کسانی فراهم می‌آورد که دوره‌های DBA و یا مقطع دکترای مدیریت را گذرانده‌اند، تا با تسلط و آگاهی دقیق خود رویکرد محافظه‌کارانه در تحقیقات و پژوهش‌ها را کنار بگذارند و جسارت ورود به حوزه‌های ناشناخته و مدرن کسب و کار را پیدا کنند. این دوره برقراری ارتباط میان دانشگاه و صنعت را به حد اعلای خود رسانده و از ارزشمندترین دوره‌های آموزشی در زمینه کسب و کار محسوب می‌گردد. به علاوه، دانش‌آموختگان دوره Post DBA با تالیف مقالات و کتاب‌ها، در گسترش مباحث آکادمیک در این حوزه نقش مهمی داشته و خود می‌توانند در جایگاه نظریه‌پردازان و اندیشمندان علم مدیریت نیز قرار بگیرند.

به طور کلی، این دوره به سطح عمیق‌تری از موضوعات مطرح شده در دوره‌ DBA می‌پردازد که مدیران را برای توسعه‌ی کسب و کار خود و داشتن ابتکار عمل در موقعیت‌های تجاری آماده می‌سازد. درجه‌ علمی گواهی دوره Post DBA بالاتر از دکترای حرفه‌ای مدیریت کسب و کار بوده و از ارزش بالای علمی برخوردار است. ورود به این دوره نیازمند داشتن چند سال سابقه‌ی اشتغال و تجربه‌ی عملی کاری و همچنین دارا بودن گواهی شرکت در دوره‌ MBA و DBA و یا کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاهی است.

مخاطبان دوره‌ Post DBA :

دوره‌ Post DBA برای مدیرانی مناسب است که به دنبال ایفای نقش رهبری، پیشتاز بودن در یک زمینه‌ی تجاری، ایجاد تغییر و تحول سازمانی، آینده‌نگری و توسعه‌ی دانش و بهره‌گیری از استانداردهای بین‌المللی و جهانی در حوزه‌ی مدیریت هستند. مدیران با گذراندن دوره پست DBA ، توانایی تجزیه و تحلیل مفاهیم نظری متناسب با کسب و کار مورد نظر، تحقیق و پژوهش، مدیریت بحران و انجام اقدامات استراتژیک، و پیش‌بینی شرایط آتی تجارت و اقتصاد محیط برون سازمانی را به دست خواهند آورد. علاوه بر آن، واجد شرایط احراز مشاغل گوناگون ملی و بین‌المللی با درآمدهای بسیار بالاتر خواهند بود. همچنین آن دسته از فارغ‌التحصیلان مقطع دکتری که تمایل به ادامه‌ی تحصیل و دست یافتن به مدارج علمی و جایگاه اجتماعی و درآمدی بالاتر دارند، از مخاطبان دوره Post DBA هستند.

برای ثبت نام دوره MBA اینجا کلیک کنید
برای ثبت نام دوره MBA اینجا کلیک کنید ثبت نام دوره MBA موسسه علوم و فنون تهران با مدرک قابل ترجمه

محتوای دوره‌ Post DBA :

 • مشاوره مدیریت عملی
 • بازاریابی نوین
 • تبلیغات پیشرفته
 • تجارت بین الملل
 • تدریس و شبکه آموزش
 • آینده نگاری
 • منابع انسانی و رهبری در عمل
 • تحلیل و پیشبینی وضعیت اقتصاد کنونی ایران و جهان
 • استراتژی های نوین کسب و کارها
 • ژنتیک برند و کهن الگوها
 • عارضه یابی و بهبود

 

گواهینامه دوره پست DBA :

 • ارائه گواهی نامه معتبر از موسسه آموزش عالی آزاد علوم و فنون تهران
 • مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
 • به همراه ترجمه رسمی با تأییدیه قوه قضائیه و وزارت امور خارجه

 

زمان برگزاری دوره پست دی بی ای :

 • ۲۰۰ ساعت در روزهای جمعه، از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۳:۰۰، شروع از ۲۷ دی ماه ۱۳۹۸
 • ظرفیت محدود: ۱۵ نفر

 

پیش ثبت نام دوره‌ Post DBA :

متقاضیان شرکت در دوره POST DBA نخست باید فرم پیش ثبت نام زیر را تکمیل نمایند. پس از بررسی و تایید رزومه توسط کارشناسان مرکز، برای هماهنگی امور ثبت نام و انجام مصاحبه حداکثر ظرف ۴۸ ساعت با متقاضی تماس گرفته خواهد شد.همچنین می ‌توانید برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن های مشاوره: ۲۲۰۵۷۱۲۰ و ۲۲۰۵۷۱۴۷

پیش ثبت نام دوره‌ Post DBA :
 • MM slash DD slash YYYY
 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Accepted file types: jpg, png, Max. file size: 1 MB, Max. files: 1.