موسسه علوم و فنون تهران، تنها بیزینس اِسکول ایران با پداگوژی و متد تدریس دانشگاه هاروارد و همکاری با اساتید این دانشگاه

خاستگاه اولیه رشته مدیریت حرفه‌ای کسب و کار، کشور آمریکاست. به همین خاطر، این کشور پیشینه آموزشی قوی‌تری در زمینه دوره‌های تخصصی مدیریتی دارد. مدرسه کسب و کار هاروارد (Harvard Business School) به دلیل بالا بودن سطح آموزشی، درجه علمی اساتید و پیشینه طولانی در آموزش مدیریت، هر ساله جزو برترین بیزینس اِسکول‌های جهان شناخته می‌شود. به نحوی که سالیانه حدود هزار دانشجوی MBA از این مدرسه فارغ‌التحصیل می‌شوند.

موسسه علوم و فنون تهران (Tehran Business School) از سال 1374 با ایجاد یک تحول آموزشی در محتوای درسی و پداگوژی آموزشی، برای اولین بار در ایران دوره‌های مدیریتی کسب و کار را با متد آموزشی مدرسه کسب و کار هاروارد برگزار می‌کند. ساختار آموزشی این موسسه به پیشنهاد پروفسور دیوید کالیس، استاد دانشگاه هاروارد و بر اساس چهارچوب آموزشی آن دانشگاه شکل گرفته است. به همین خاطر در تمامی دوره‌های این موسسه از جمله دوره های جامع MBA و DBA، پداگوژی و متد آموزشی منطبق با استانداردهای بیزینس اِسکول هاروارد به کار گرفته می‌شود.

دستآوردهای دوره MBA آنلاین

1

پشتیبانی آنلاین در حین برگزاری کلاس‌ها

با ثبت نام و شرکت در دوره MBA مجازی موسسه، شما در تمام مدت دوره از پشتیبانی آنلاین برخوردار خواهید بود. بنابراین مشاوران ما شما را جهت رفع هر گونه مشکل راهنمایی خواهند کرد.

2

ضبط، نگهداری و امکان دسترسی به فایل ویدیویی تمام کلاس‌ها

تمام کلاس‌های برگزارشده دوره MBA آنلاین ضبط می‌شوند و دانش‌پذیران دوره در صورت غیبت در چند جلسه و یا تمایل به مشاهده مجدد دروس، امکان دسترسی به فایل‌های ذخیره‌شده را خواهند داشت.

3

اتمام دوره در 8 ماه با ارائه مدرک رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

از آنجا که دوره های آنلاین MBA موسسات آموزشی هم‌زمان با دوره‌های حضوری برگزار می‌شوند، طول دوره های مجازی با دوره های حضوری (تمام‌وقت یا پاره‌وقت) مدیریت کسب و کار یا MBA برابر است. اما این دوره به طور کامل به شکل آنلاین طراحی شده و از این رو، این امکان را به شما می‌دهد که به صورت فشرده و در مدت کمتر از 9 ماه دوره تحصیلی خود را کامل کنید. گواهی پایان دوره شما با گواهی نهایی دوره جامع MBA حضوری تفاوتی ندارد و همراه با مهر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صادر می‌شود.

4

حضور اساتید و کارآفرین های برتر در کلاس‌ها، سمینارها و کارگاه‌های آموزشی مرتبط

با شرکت در این دوره شما با اساتید برجسته‌ای آشنا خواهید شد که تجربه طولانی در زمینه‌های مدیریتی و تجاری و تدریس دوره‌های تخصصی در این زمینه را دارند. به علاوه شرکت در این دوره فرصتی برای شما ایجاد می‌کند تا با دیگر دانش‌پذیران دوره، مدیران، کارآفرینان و متخصصان حاضر در کلاس‌ها و سمینارهای آموزشی آشنا شوید و روابط حرفه‌ای مفیدی با آنان برقرار نمایید.

دوره ام بی ای برای چه کسانی واجب است؟ از زبان موسس امرسان

علوم و فنون تهران از نگاه موسس امرسان (فارغ التحصیل DBA موسسه)

پشتیبانی کلاس های آنلاین توسط اپراتورها در جهت بهبود کیفیت دوره های آنلاین

سرفصل های دوره MBA آنلاین

ادامه تحصیل در دانشگاه‌های معتبر اروپایی و آمریکایی و اشتغال در شرکت‌های بین‌المللی با مدرک دوره MBA آنلاین موسسه

امکان شرکت در دوره کارشناسی ارشد مدیریت آکادمیک دانشگاه HdWM مانهایم آلمان

دانشگاه Hochschule der Wirtschaft für Management (به اختصار HdWM) یکی از دانشگاه‌های معتبر کشور آلمان در آموزش تحصیلات عالی در رشته‌های مدیریتی محسوب می‌شود. در صورتی که موفق شوید این دوره را با موفقیت به اتمام برسانید، می‌توانید با مدرک دوره MBA آنلاین برای پذیرش تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه مطالعات کاربردی مدیریت مانهایم آلمان اقدام نمایید.

این فرصت منحصرا برای دارندگان مدرک دوره MBA آنلاین موسسه علوم و فنون تهران با یک پنجم هزینه ثبت نام دوره اصلی ایجاد شده است. موسسه علوم و فنون تهران با عقد قراردادی با دانشگاه HdWM، دوره کارشناسی مدیریت با نگرش بین الملل را در سه گرایش کاربردی ارائه می‌کند.

تاییدیه مدرک دوره MBA مدیریت حرفه ای کسب و کار

اشتغال و ادامه تحصیل در دانشگاه‌های معتبر دنیا با گواهینامه MBA قابل ترجمه مورد تایید سازمان WES کانادا

گواهینامه دریافتی شما پس از اتمام این دوره قابلیت ترجمه با تایید وزارت امور خارجه و قوه قضاییه را داراست. این گواهینامه در سازمان‌های گوناگون و دانشگاه‌های متعددی اعتباربخشی شده است و مورد تایید سازمان ارزیابی خدمات آموزشی کانادا (WES) است. سازمان غیر انتفاعیِ WES مستقر در نیویورک ایالات متحده، در تورنتوی کانادا فعالیت داشته و اعتبار مدارک آموزشی را برای دانشجویان بین‌المللی و مهاجرانی که قصد تحصیل یا کار در آمریکا و کانادا را دارند، بررسی می‌کند.

مرکز اعتباردهنده این دوره

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

سازمان WES کانادا

سازمان بین المللی کار

اعتبار دوره MBA مدیریت حرفه ای کسب و کار
اعتبار دوره MBA مدیریت حرفه ای کسب و کار

سوالات متداول

سرفصل‌ها و محتوای آموزشی ارائه‌شده در این دوره فشرده‌تر بوده و تا حدودی با دوره اصلی MBA فرق دارد. این تفاوت موجب کوتاه‌تر بودن مدت برگزاری این دوره و همچنین اختلاف هزینه این دو دوره می‌شود. برای مشاهده ویژگی‌های دوره اصلی MBA می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

شما می‌توانید جهت اطلاع از هزینه ثبت نام در دوره MBA آنلاین و روش‌های پرداخت هزینه، با موسسه علوم و فنون تهران تماس بگیرید و یا فرم پیش‌ ثبت نام را تکمیل کنید.

بله، گواهینامه پایانی هردوی این دوره ها یکسان بوده و از مزایا و اعتبار مشابهی برخوردار است.

در دوره MBA آنلاین شما دیدگاه کلی‌تر و یکپارچه‌ای را نسبت به مباحث مدیریتی به دست خواهید آورد که در دوره‌های تک‌درس به این شکل ارائه نمی‌شود. با این حال، اگر بخواهید در مورد هر یک از موضوعات مطرح‌شده در این دوره بیشتر بیاموزید، می‌توانید در دوره‌های تک‌درس ما نیز ثبت نام کنید.