موسسه علوم و فنون تهران
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

بدون مدرک زبان، کارشناسی ارشد آلمان را آنلاین دریافت کنید!

ما برای نخستین بار در ایران، امکان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه آلمانی Hochschule der Wirtschaft für Management (به اختصار HdWM) را به صورت کاملا آنلاین و غیر حضوری برای شما فراهم کرده‌ایم. دانشگاه مطالعات کاربردی مدیریت HdWM جزو برترین دانشگاه‌های کشور آلمان و اروپا در دوره‌های مدیریتی و کسب و کار محسوب می‌شود.

موسسه علوم و فنون تهران با همکاری این دانشگاه، اقدام به برگزاری دوره مشترک بدون نیاز به مدرک زبان آلمانی و انگلیسی نموده است

بدون نیاز به زبان آلمانی
کسب اطلاعات بیشتر

مدرک دانشگاهی معتبر جهت ادامه تحصیل در کمتر از یک سال

در پایان این دوره که در مدت کمتر از یک سال برگزار می‌شود، شما نه یک مدرک، بلکه دو مدرک تحصیلی به دست می‌آورید که به صورت زیر است:

دریافت مشاوره رایگان

برای اطلاع از اینکه آیا برنامه‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد انتخاب مناسبی برای شما هستند، می‌توانید یک قرار ملاقات با مشاوران تحصیلی ما ترتیب دهید. آنها می‌توانند با شما تماس ویدیویی برقرار نمایند تا شما با اطمینان، تمام اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید.

امکان اشتغال در 50 شرکت معتبر بین المللی از طریق معرفی به بازار کار اروپا با مشاوره اساتید

دانشگاه HdWM با سیاست عملیاتی‌محور بودن دوره‌ها و با هدف ایجاد روابط کاری هدفمند برای دانشجویان، با بیش از 50 شرکت آلمانی و بین‌المللی همکاری دارد. دانشجویان این دانشگاه با پشتیبانی و مشاوره اساتید خود، امکان گذراندن دوره کارآموزی و اشتغال در این شرکت‌ها و ورود به بازار کار اروپا را دارند. از جمله این شرکت‌ها می‌توان به شرکت‌های زیر اشاره کرد:

Allianz

APFEL

MICHELIN

DELTA SYSTEM

John Deere

SIKOM

دانشگاه HDWM مانهایم آلمان

دانشگاه مطالعات کاربردی مدیریت (Hochschule der Wirtschaft für Management) مانهایم آلمان که به اختصار HdWM نامیده می‌شود، یکی از دانشگاه‌های برجسته کشور آلمان در حوزه آموزش عالی مدیریت است. این دانشگاه در رتبه‌بندی‌های ملی و جهانی برترین دانشگاه‌ها در رشته‌های مدیریتی و کسب و کار، جایگاه بالایی کسب کرده است.

موسسه علوم و فنون تهران با انعقاد قرارداد همکاری با دانشگاه HdWM مانهایم آلمان، اقدام به برگزاری دوره مشترک کارشناسی ارشد MBA (مدیریت کسب و کار با نگرش بین‌المللی) در سه گرایش کاربردی نموده است. همکاری تجاری این دو دانشگاه موجب ایجاد فرصتی خوب برای دانشجویانی شده که تمایل دارند از یک دانشگاه معتبر اروپایی و آلمانی مدرک تحصیلات عالی خود را دریافت کنند و جهت اشتغال، ادامه تحصیل و سکونت در کشور آلمان و یا سایر کشورهای جهان اقدام نمایند.

کریستینا دیمیترووا
کریستینا دیمیترووا دانش‌آموخته کارشناسی در مدیریت کسب و کار بین‌الملل
بیشتر بخوانید
«HdWM آموزش کسب و کار را در سطح بالا ارائه می‌دهد و همچنین برای دانشجویان فرصت سفر، یادگیری و تجربه فراهم می‌کند. در دوره مدیریت کسب و کار بین‌الملل، شما در مورد کسب و کار در سطح جهانی خواهید آموخت، اما همچنین این شانس را دارید که پیش از فارغ‌التحصیلی کاوش کنید و بخشی از دنیای تجارت باشید. برای من، این نخستین گام در یک حرفه تجاری موفق بود.»
رایان متیو فالز
رایان متیو فالز دانش‌آموخته کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار (به زبان انگلیسی)
بیشتر بخوانید
«کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار به من این فرصت را داد که رویاهای شغلی خودم را محقق کنم، و تلاش‌های فردی من به واقعیت تبدیل شود. حضور در کلاس‌های دانشجو محور، روش‌های تدریس عملی و فضای دانشجویی چندفرهنگی، مظهر چشم‌انداز HdWM هستند. این دانشگاه به من کمک کرد تا خودم را تا سطح تفکر جهانی و آینده‌محور ارتقا دهم. به همین دلیل است که من این راه را از آمریکا به سوی دیگر جهان سفر کرده‌ام تا بخشی از این چشم‌انداز باشم.»

ویژگی های تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت از آلمان

1

سطح زبان در حد ارتباط در کلاس ( بدون نیاز به مدرک IELTS ).

در صورت نیاز به تقویت زبان بعد از تعیین سطح به صورت رایگان، کلاس های فشرد ه و تضمینی زبان علوم و فنون تهران برگزار میگردد.

2

استفاده از نرم‌افزار اسکای‌روم (Skyroom) برای شرکت در کلاس‌های دوره MBA و نرم‌افزار بیگ بلو باتن (BigBlueButton) برای حضور در کلاس‌های ترم تحصیلی در دانشگاه آلمان

مدرک دوره کارشناسی ارشد مدیریت HdWM به چه شکل صادر می‌شود؟

مدرک نهایی شما در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاهی به صورت فیزیکی با مهر و لوگوی رسمی از طرف دانشگاه HdWM صادر و به ایران ارسال می‌شود. این مدرک هیچ تفاوتی با مدارک دوره‌های حضوری در دانشگاه HdWM نداشته و عبارت «آنلاین» یا «غیر حضوری» در آن قید نمی‌گردد.

گواهینامه دوره MBA از موسسه علوم و فنون تهران نیز به صورت فیزیکی با مهر و لوگوی رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران و قابل ترجمه از طرف این موسسه برای شما صادر می‌شود

نحوه گذراندن دوره:

  • دوره کارشناسی ارشد مدیریت HdWM آلمان در کمتر از یک سال ارائه می‌شود
  • دوره کارشناسی ارشد مدیریت HdWM آلمان مجموعا 90 امتیاز (ECTS) دارد که 60 امتیاز آن با دروس دوره MBA موسسه علوم و فنون تهران معادل‌سازی می‌شود. 30 امتیاز نیز با دو سیلابس درسی در یک ترم تحصیلی دانشگاه HdWM و پایان‌نامه دریافت می‌گردد.
  • شهریه این دوره کارشناسی ارشد یک پنجم شهریه دانشگاه است و دوره MBA نیز به صورت رایگان به متقاضی ارائه می‌شود

ارتقا مهارت‌های شما برای ورود به محیط واقعی کسب و کار در اروپا

دوره کارشناسی ارشد HdWM در سه گرایش کاربردی با نگرش بین‌المللی برگزار می‌شود که به شما امکان می‌دهد با شرکت‌های گوناگونی که در هر یک از این سه حوزه تخصصی فعالیت دارند، همکاری داشته باشید. این سه گرایش عبارتند از:

مدیریت فروش بین‌الملل

مدیریت فناوری اطلاعات (IT)

مدیریت تحول فرهنگی و منابع انسانی

در این دوره شما از حمایت و پشتیبانی اساتید موسسه علوم و فنون تهران و اساتید دانشگاه HdWM مانهایم آلمان برخوردار خواهید بود که از آغاز تا پایان دوره شما را همراهی می‌کنند. شما با همراهی استاد راهنما و مشاور خود می‌توانید برای معرفی و دریافت پیشنهاد شغلی از شرکت‌های متعددی در آلمان و سایر کشورها اقدام کنید

چطور برای شرکت در دوره‌های HdWM درخواست دهیم؟

ما یک فرآیند پذیرش ویژه را طراحی کرده‌ایم که نشان می‌دهد آیا برنامه تحصیلی انتخاب شده توسط شما با علایق و توانایی‌های شما مطابقت دارد یا خیر. ما تنها نمرات شما را بررسی نمی‌کنیم، بلکه بررسی می‌کنیم که به عنوان یک متقاضی، استعدادها و انگیزه شما برای تحصیل در رشته مدیریت تا چه اندازه متناسب است.

تیم مشاوره تحصیلی ما در هر مرحله شما را راهنمایی می‌کند: از درخواست اولیه تا ثبت نام نهایی. آنها به شما می‌گویند که به چه اسنادی نیاز دارید، چه فرم‌هایی را و در چه مراحلی باید تحویل دهید. تنها کافی است از دستورالعمل آنها پیروی کنید و آنها شما را در تمام روند درخواست پذیرش راهنمایی خواهند کرد.

لازم به ذکر است که برای شرکت در دوره داشتن مدرک کارشناسی هر رشته ای الزامی است.

مشاوره تحصیلی:

موسسه علوم و فنون تهران

موسسه آموزش عالی علوم و فنون تهران

خانهدوره آموزشیتماسبلیط رایگان