در سال 1400 بیش از هشت هزار دوره مهارت افزایی برگزار شده است

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در جلسه ای به کافی نبودن نرخ اشتغال دانش آموختگان دانشگاه ها اشاره کرد و توسعه دوره های مهارت افزایی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی را برای رفع این مشکل ضروری دانست.

دکتر رحیمی همچنین بیان داشت که اثربخشی دانش آموختگان در محیط کار، وابسته به مهارت های شغلی و مهارتی آنهاست. وی خواستار توجه بیشتر به امر مهارت آموزی دانشجویان و برنامه ریزی های مناسب جهت توسعه دوره های مهارت افزایی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور شد.

دکتر رحیمی همچنین اعلام داشت دوره های مهارت افزایی در سال 1400 نسبت به سال گذشته رشد قابل توجهی داشته و به بیش از 8000 دوره رسیده است.

موسسه آموزش عالی آزاد علوم و فنون تهران همواره به دنبال توسعه مهارت های دانش آموختگان حوزه کسب و کار بوده و با طراحی دوره های آموزشی مطابق با نیاز مخاطبان و دانشگاهیان برای کسب توانایی در محیط واقعی کار، به دنبال تحقق هدف مهارت افزایی در قشر مدیریتی کشور بوده است. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های در حال برگزاری در این موسسه می توانند با شماره تلفن 02122057120 تماس حاصل نموده یا به وب سایت www.TBS.ir مراجعه نمایند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.