دپارتمان دوره های کوتاه مدت

دپارتمان دوره های کوتاه مدت  (لاتین: Department of Short term Courses) در مواجهه با  دنیای فن آوری، انسان‌ها با منابع گوناگونی روبرو هستند. امروزه دغدغه اصلی کسانی که به دنبال فراگیری روش ها و فنون مختلف هستند دیگر این نیست که به منابع اطلاعاتی و علمی دست پیدا کنند، بلکه مهم‌ترین دل‌مشغولی آنان انتخاب مواد علمی مناسب و مفید از میان خیل عظیم منابع اطلاعاتی و یادگیری آنها است.

همچنین مشغله‌های مختلف باعث شده بسیاری از افراد وقت کافی برای جستجو، یافتن و مطالعه مباحث مورد علاقه و نیاز خود نداشته باشند و در پی فراگیری مواد آموزشی کاربردی و اجرایی درکمترین زمان ممکن هستند. از طرفی دیگر از جمله ملزومات حیاتی دنیای کسب‌و‌کارِ دانش‌محور امروز، یادگیری مباحثی است که دارای کاربرد فوری در صنعت و بازار می‌باشند.

دوره‌های کوتاه مدت ویژه کسانی است که قصد فراگیری مهارت‌های کاربردی خاص را داشته، ولی وقت کافی برای حضور در دوره‌های بلندمدت و یا مطالعه منابع گسترده را ندارند. دانش پذیر با ثبت‌نام در این دوره‌ها می‌تواند به صورت فشرده مطالب اصلی و کاربردی را در زمانی کم و با هزینه‌ای به صرفه بیاموزد.

دپارتمان دوره های کوتاه مدت در سال 1393 با جذب فراگیر در رشته های مدیریتی شروع به فعالیت نمود. در حال حاضر با برخورداری از پشتوانه علمی بیش از 100 نفر از اساتید، مدرسین و اعضاء هیأت علمی دانشگاه ها و مراکزآموزش عالی توانسته است در گروه های فروش ، بازاریابی ، مهارت های فردی ، پکیج دوره های بورس و سهام و… به آموزش ده ها هزار نفر از فراگیران شامل دانشگاهیان و فارغ التحصیلان مراکزآموزش عالی مراکز، کارمندان دستگاه های اجرایی، سازمان ها، شرکت ها و آموزش ضمن خدمت پرسنل بصورت حضوری و مجازی بپردازد.

آموزش های مهارت افزایی و اشتغال جوانان از اولویت های این دپارتمان می باشد. علاوه براین برای سازمان‌هایی که تمایل دارند با توجه به استراتژی‌هایشان، منابع انسانی خود را با صرف زمان و هزینه‌ای معقول به فنون و روش‌های مورد نیاز تجهیز کنند، این دوره‌ها می‌توانند بسیار مفید باشند و بنا بردرخواست سازمان‌ها، دوره‌های مورد نظر آن‌ها برگزارخواهد شد. اساتید برگزارکننده این دوره‌ها از میان بهترین اساتید کشور انتخاب شده‌اند و از نظر علمی و تجربی در حوزه کاری خود سرآمد هستند تا دوره با حداکثر کارایی به انجام برسد و شرکت‌کنندگان بتوانند مباحث را عمیقاً یاد گرفته و بر چگونگی استفاده از موارد آموخته‌شده در زمینه‌های مختلف سازمان تسلط یابند. پس از گذراندن موفقیت‌آمیز دوره، گواهی نامه مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دال بر تسلط فرد به مباحث ارائه شده از سوی موسسه آموزش عالی آزاد علوم و فنون تهران به دانش پذیران اعطا می‌گردد.

مخاطبان دوره های کوتاه مدت :

 • مدیران عامل، مدیران ارشد و مدیران اجرایی سازمان ها
 • مدیران منابع انسانی، مالی، روابط عمومی، تحقیق و توسعه، بازاریابی و برندینگ، پروژه، طراحی محصول، استراتژیک
 • سرپرستان بازاریابی، سرپرستان حسابداری، سرپرستان امور مالی
 • اقتصاددانان، جامعه شناسان، تحلیلگران تجاری و مالی
 • کارآفرینان، سرمایه گذاران و مشاوران کسب و کارها
 • صاحبان کسب و کارهای خانگی و خانوادگی
 • دانشجویان رشته های مدیریت، اقتصاد، آمار، حسابداری، روابط عمومی، بازرگانی، حقوق
 • تمامی فعالان کسب و کار و علاقمندان به مباحث آموزشی در زمینه های یاد شده

دوره های کوتاه مدت در حال برگزاری :

برای ورود به صفحه دوره های بلند مدت روی لینک های زیر کلیک کنید :

دوره MBA

دوره DBA

دوره Post DBA

سوالات متداول:

 • چطور از دوره های درحال برگزاری اطلاع پیدا کنم؟

شما می توانید با مراجعه به همین صفحه، اسامی و لینک دوره های کوتاه مدت در حال برگزاری را مشاهده کنید. همچنین لینک دوره های جدید پیوسته در صفحه نخست سایت قرار گرفته و از طریق پیج اینستاگرام موسسه به نشانی Tehran_Business.ir اطلاع رسانی می شود.

 • هزینه شرکت در دوره های کوتاه مدت چقدر است؟

شهریه دریافتی بر اساس دوره مورد نظر متفاوت است. برای آگاهی از هزینه دوره می توانید به صفحه مخصوص هر دوره مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن 02122057120 تماس حاصل نمایید.

 • آیا می توانم به صورت آنلاین در دوره ها شرکت کنم؟

کلیه دوره های در حال برگزاری در موسسه علوم و فنون تهران به دو شیوه حضوری و آنلاین به طور همزمان برگزار می شود. همچنین برای فراگیرانی که به هر دلیلی امکان حضور به هیچ کدام از این دو شیوه را ندارند، فایل آموزشی کلاس ها از طریق سیستم جامع LMS در دسترس خواهد بود.

 • آیا در پایان دوره های کوتاه مدت مدرک معتبر صادر خواهد شد؟

در پایان هر دوره مدرک معتبر و مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به دانش آموختگان اعطا خواهد شد.