دوره DBA آنلاین چه مشاغلی را در اختیار شما می گذارد؟

دوره DBA آنلاین چه مشاغلی را در اختیار شما می گذارد؟


دنیای تجارت امروز سیال است. روندها و فرصت های جدید هیجان انگیز دائماً به صحنه می آیند. اصول اخلاقی و کاربردی آزموده شده و واقعی، سنگ بنای همیشگی رهبری کسب و کار هستند. با این حال، رهبران کسب و کار باید آماده سازگاری با روندهای در حال تغییری باشند که بر سبک و استراتژی مدیریت آنها تأثیر می گذارد. گذراندن دوره DBA به صورت حضوری (و یا آنلاین برای مدیرانی که وقت کافی ندارند) می تواند در این سازگاری نقش مهمی داشته باشد.

رهبران کسب و کار باید بتوانند امور مالی، پرسنل، مشتریان، اخلاقیات و قانون را در میان بسیاری از زمینه ها مدیریت کنند. دوره های آنلاین DBA اصول صحیح را به همراه آماده‌ سازی دانشجویان برای پاسخ‌گویی مؤثر به آخرین روندهای تجاری آموزش می‌ دهند. پیشرفت‌های متعددی از جمله هوش مصنوعی، اینترنت 5G، خودروهای خودمختار، فناوری جدید در خرده‌ فروشی، امور مالی غیرمتمرکز و نرم‌ افزار خانه هوشمند در حال افزایش است. مدرک دوره آنلاین DBA از یک دانشگاه یا مدرسه کسب و کار معتبر، فارغ التحصیلان را برای موقعیت های رهبری تجاری برتر با پایه محکم، دانش فنی، و چشمی دقیق برای شناخت و واکنش به روندهای تجاری اصلی به روش هایی که قدرت مالی مؤسسات خود را بهبود می بخشد، مجهز می کند.
دوره آنلاین DBA یا دکترای مدیریت کسب و کار می‌ تواند دانش نظری، مهارت‌ های تفکر انتقادی، ابزارهای تحقیقاتی و همچنین فرصت‌ های کاربردی را برای پیشرفت شغلی، دستیابی به ثبات بیشتر و دریافت دستمزد بالاتر به متخصصان کسب‌ و کار ارائه دهد.مشاغلی که می توانید با مدرک دوره DBA آنلاین به دست بیاورید

اگر می خواهید از مدرک دوره دکترای DBA آنلاین در مدیریت کسب و کار به خوبی استفاده کنید بهتر است انتخاب های شغلی مناسب برای خودتان را در نظر داشته باشید. در ادامه فهرستی از مشاغل مناسب برای دانش آموختگان این دوره به همراه مثالی از بازه درآمدی سالانه آنها در ایالات متحده آمریکا آمده است:

 • مدیر اجرایی – حقوق 189,600 دلار – 208,000 دلار
 • مدیر سیستم های اطلاعاتی – حقوق $142,530 – $157,810
 • معاون توسعه تجارت – حقوق 145,127 دلار – 234,000 دلار
 • مدیر عمومی و عملیات – حقوق 123,880 دلار – 157,120 دلار
 • مدیر منابع انسانی – حقوق $113,300 – $201,380
 • مدیریت بهداشت پزشکی – حقوق 94500 دلار – 165380 دلار
 • استاد مدیریت بازرگانی – حقوق 78,470 دلار – 83,960 دلار

در واقع، فرصت‌ های شغلی شگفت‌ انگیز زیادی وجود دارد که با تکمیل دوره DBA یا دکترای مدیریت کسب و کار به صورت حضوری یا آنلاین، برای شما قابل دریافت خواهد بود! حتی ممکن است بتوانید وارد مسیر مشاوره کسب و کار شوید؛ یک مسیر خوداشتغالی که درآمد بالایی نیز برای شما خواهد داشت.دوره آنلاین DBA چه مهارت هایی را در شما پرورش می دهد؟

دوره DBA به ویژه به صورت آنلاین، در زمینه های زیر به شما کمک می کند:

 • بتوانید مهارت های تجاری ارزشمندی را که برای برتری در هر محیط تجاری یا صنعتی لازم است، به دست آورید
 • تعامل صد در صدی و در دسترس بودن به شکل آنلاین در طول دوره. استفاده از یادگیری مشترک و پشتیبانی از طریق دوره های آموزشی غیر همزمان، منابع آنلاین و ارتباط نزدیک با اساتید، مشاوران دکترا، مربیان و مشاوران
 • فرصت هایی را برای پیشرفت شغلی یا سرمایه گذاری های تجاری جدید در زمینه مدیریت کسب و کار ارائه می دهد،
 • تفکر انتقادی و همچنین ارتباطات نوشتاری و شفاهی، تصمیم گیری و تکنیک های حل مسئله را تقویت می کند
 • مهارت‌ های مدیریت یا رهبری را برای عملیات‌ های تجاری چند وجهی در مقیاس بزرگ از همه نوع، ارتقا می‌ دهد
 • ترکیبی از مهارت های تحقیقاتی فشرده در مدیریت کسب و کار با تجربه کاری در دنیای واقعی مورد نیاز برای برتری در حل مسائل در دنیای تجارت را در اختیار شما می گذارد
 • و…

کدام دوره های آنلاین DBA در ایالات متحده رتبه بالاتری دارند؟

کشور آمریکا به عنوان خاستگاه علوم مدیریت، همواره بهترین برنامه های آموزشی را در این زمینه برگزار کرده است. دانشگاه ها و مدارس کسب و کار این کشور هر ساله هزاران متقاضی را از سراسر دنیا جذب می نمایند. در ادامه تعدادی از برترین دانشگاه های این کشور از نظر ارائه دوره DBA آنلاین را به صورت فهرست آورده ایم.

این دوره ها کمترین میزان نیاز را به اقدامات حضوری در فضای داخلی دانشگاه نیاز دارند و همچنین برخی از آنها از کمترین الزامات برای ثبت نام در دوره برخوردار هستند. بنابراین به ویژه برای دانشجویان بین المللی از سایر کشورها گزینه های خوبی محسوب می شوند.

ثبت امتیاز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *