چک لیست کنفرانس مطبوعاتی + دانلود فایل PDF

چک لیست کنفرانس مطبوعاتی یا To Do لیست کنفرانس مطبوعاتی شامل تمام اقدامات و فعالیت هایی است که برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی لازم است انجام دهید. هماهنگی برای یک نشست یا جلسه مطبوعاتی و خبری ممکن است ترسناک باشد. شاید در مورد آن گیج شوید و ندانید باید کار خودتان را از کجا شروع کنید. شاید هم برای بار نخست، سراسیمه شوید و ندانید چه اقداماتی مورد نیاز است. بروز اشتباه در برگزاری کنفرانس مطبوعاتی می تواند زمان و هزینه و زحمتی را که برای آن کشیده‌اید، هدر دهد و نتایجی را که منتظرش هستید برای شما ایجاد نکند. بنابراین بهتر است از قبل برنامه ریزی دقیقی برای آن داشته باشید.

چک لیست کنفرانس رسانه ای به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین بهره را از چنین جلسه ای ببرید. این چک لیست شما را هدایت می کند تا فراهم کردن ملزومات و تجهیزات جلسه را از یاد نبرید، به درستی جلسه را برگزار کنید و بازخوردهای آن را به دقت پیگیری کنید تا نتیجه دلخواه حاصل آید. با رعایت تمام نکات ذکرشده، کنفرانس مطبوعاتی شما بهترین تاثیر را بر رسانه ها، مخاطبان و جامعه خواهد داشت.

چطور باید از این لیست استفاده کنیم؟

چک لیست برگزاری کنفرانس مطبوعاتی به مدیر رویداد یا سرپرست کنفرانس اجازه می دهد تا گام به گام، مراحل برگزاری یک نشست خبری را با مطبوعات و رسانه ها انجام دهد. اگر قصد دارید چنین کاری انجام دهید، بهتر است این فهرست را چاپ کنید تا در تمام مدت جلوی چشمتان باشد و چیزی را از قلم نیندازید. در مقابل هر بخشی که انجام شد یا مدت زمان آن به پایان رسید، علامت (+ یا ✔️) بزنید.

بخش های اصلی چک لیست کنفرانس مطبوعاتی علوم و فنون تهران

  • اقدامات اولیه
  • بیانیه‌ها و اخبار
  • برگزاری کنفرانس
  • پیگیری رویداد

دانلود فایل چک لیست به صورت PDF

برای دانلود چک لیست مورد نظر، فقط کافیه فرم روبه رو را تکمیل کنید.

بلافاصله ببعد از پر کردن فرم به چک لیست دسترسی خواهید داشت

سایر چک لیست ها

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص دوره ها و پکیج های آموزشی فرم زیر را پر کنید

ارتباط مستقیم

از طریق راه های زیر با ما در تماس باشید

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را پرکنید. مشاورین و کارشناسان ما در سریع ترین زمان پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

دوره مدیریت نیروی بازاریابی و فروش
روزها
ساعت‌
دقیقه