چک لیست نظرسنجی + دانلود فایل PDF

چک لیست نظرسنجی یا To Do لیست نظرسنجی، هنگامی به کمک شما می آید که می خواهید یک پروژه تحقیقاتی یا مطالعه آماری انجام دهید. طراحی یک نظرسنجی اصول ویژه ای دارد که باید رعایت کنید. به صورت تخصصی، نظرسنجی شما باید دارای روایی و پایایی باشد و توسط نرم افزارهای مخصوص تایید شود. اما در حالت کلی، رعایت چند نکته می تواند یک فرم نظرسنجی مناسب با نتایج قابل اتکا را در اختیار شما قرار دهد که می توانید برای تحقیقاتی که نیاز به درصد بسیار بالایی از دقت آماری ندارند، از آن استفاده کنید.

از جمله کاربردهای نظرسنجی در سازمان می توان به سنجش رضایت مشتریان یا کارکنان اشاره کرد. همچنین نظرسنجی مرتبط با محصولات از انواع پرکاربرد نظرسنجی برای کسب و کارهاست که به کار مدیران محصول، مدیران بازاریابی و مدیران ارشد سازمان می آید. تهیه یک فرم پر از سوالات باز با جواب های تشریحی و احتمالا خصوصی نمی تواند به شما کمک چندانی بکند، زیرا ممکن است اغلب افراد از پر کردن آن منصرف شوند یا وقت و حوصله آن را نداشته باشند. اما با این لیست شما می توانید مطمئن باشید که نظرسنجی شما در مرحله اول حائز شرایط لازم است.

چطور باید از این لیست استفاده کنیم؟

این فهرست مرحله به مرحله طراحی سوالات، آزمایش اولیه و تهیه نمونه نظرسنجی را به شما نشان می دهد. برای طراحی نظرسنجی خودتان، نکات اختصاصی لازم را نیز در نظر بگیرید. شما می توانید از این چک لیست یک نسخه چاپی تهیه کنید و هنگام طراحی نظر سنجی خود، پس از اینکه هر کدام از نکات گفته‌شده را رعایت کردید، در مقابل آن علامت تیک (✔) قرار دهید.

بخش های اصلی چک لیست نظرسنجی علوم و فنون تهران

  • طرح کلی نظرسنجی
  • پیش‌نویس نظرسنجی
  • بازبینی و تکمیل به عنوان نمونه

دانلود فایل چک لیست به صورت PDF

برای دانلود چک لیست مورد نظر، فقط کافیه فرم روبه رو را تکمیل کنید.

بلافاصله ببعد از پر کردن فرم به چک لیست دسترسی خواهید داشت

سایر چک لیست ها

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص دوره ها و پکیج های آموزشی فرم زیر را پر کنید

ارتباط مستقیم

از طریق راه های زیر با ما در تماس باشید

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را پرکنید. مشاورین و کارشناسان ما در سریع ترین زمان پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

دوره مدیریت نیروی بازاریابی و فروش
روزها
ساعت‌
دقیقه