چک لیست سئوی تصاویر وب سایت + دانلود فایل PDF

چک لیست سئوی تصاویر وب سایت یا To Do لیست سئوی تصاویر وب سایت، برای متخصصان سئو که می خواهند رتبه سایت خود را بالا ببرند یک ابزار ضروری است. تصاویر یک وب سایت می توانند نقش مهم و مفیدی را در بیشتر دیده‌شدن سایت ایفا کنند. شاید بسیاری از محتواگذاران یا متخصصان سئو از اهمیت این موضوع غافل باشند. اما از آنجا که تاثیر محتواهای بصری بسیار بیشتر از محتواهای متنی است، سئوی تصاویر نیز اهمیت بالایی برای رشد و توسعه وب سایت پیدا می کند.

برای بهبود سئوی یک وب سایت علاوه بر انتخاب و انتشار تصاویر جذاب، باید به مبحث سئوی آنها نیز توجه کرد. عوامل متعددی در بهینه سازی تصاویر یک وب سایت نقش دارند که در این فهرست آنها را معرفی کرده ایم. استفاده از توضیحات مرتبط و مناسب در بخش جایگزین (Alt) تصاویر تنها یکی از این موارد است که در سئوی تصاویر نقش مهمی دارد، اما به تنهایی کافی نیست. بنابراین این فهرست می تواند به شما کمک کند تا از نظر سئوی تصاویر بالاترین رتبه را برای وب سایت خودتان کسب کنید.

چطور باید از این لیست استفاده کنیم؟

در این فهرست بسیاری از موارد جزئی که می تواند در سئوی تصاویر شما نقش مثبت داشته باشد، اما شاید آنها را نادیده گرفته باشید، آمده است. هنگام اقدام برای سئوی وب سایت خودتان از نظر تصویرها، بهتر است این فهرست را در دسترس داشته باشید و تمام موارد را روی تصاویر بارگذاری شده خودتان اعمال کنید. این فهرست بیشتر فرمت یک دستور العمل را دارد. همچنین می توانید وقتی دستور نوشته شده در هر کدام از ردیف ها را بر روی تمام عکس های سایت اعمال کردید، علامت گذاری کنید.

چند مورد از بندهای چک لیست سئوی تصاویر وب سایت علوم و فنون تهران

  • هماهنگی عناوین و محتوای صفحات سایت با تصویرها
  • استفاده از کلمات کلیدی محتوا در عنوان تصاویر
  • ارائه رزولوشن های مختلف از تصاویر در سایت
  • استفاده از کنتراست های رنگی جذاب در تصاویر
  • و…

دانلود فایل چک لیست به صورت PDF

برای دانلود چک لیست مورد نظر، فقط کافیه فرم روبه رو را تکمیل کنید.

بلافاصله ببعد از پر کردن فرم به چک لیست دسترسی خواهید داشت

سایر چک لیست ها

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص دوره ها و پکیج های آموزشی فرم زیر را پر کنید

ارتباط مستقیم

از طریق راه های زیر با ما در تماس باشید

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را پرکنید. مشاورین و کارشناسان ما در سریع ترین زمان پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

دوره مدیریت نیروی بازاریابی و فروش
روزها
ساعت‌
دقیقه