چک لیست برگزاری جلسه + دانلود فایل PDF

چک لیست برگزاری جلسه یا To Do لیست برگزاری جلسه، نشان می دهد اگر به عنوان مدیر یا فرد دیگری بخواهید یک جلسه برگزار کنید، چه کارهایی باید انجام دهید. جلسات کاری می توانند کسل کننده، طولانی و بی نتیجه باشند و تنها افراد را خسته کنند… بدون اینکه بازخورد چندانی داشته باشند. به علاوه، ممکن است پس از پایان جلسه تازه یادتان بیاید چند مورد مهم را فراموش کرده اید! و یا اینکه یادتان برود نتایج جلسه را به دقت فهرست و آن را به بخش های مختلف سازمان ابلاغ کنید.

این دست اشتباهات هرچند ممکن است جزئی باشند، اما باعث هدررفتن زمان شما و دیگران می شوند. برگزاری جلسات مداوم و بی نتیجه، قاتل انگیزه شغلی کارمندان و همکاران شما در سازمان است. بنابراین بهتر است لیستی از موارد کلیدی را برای برگزاری یک جلسه مفید و موثر بدانید و آنها را مرحله به مرحله انجام دهید.

To Do لیست برگزاری جلسه بر اساس سازمانی که قرار است جلسه در آن برگزار شود متفاوت است. تفاوت زیادی بین انواع جلسات کاری وجود دارد. اما به طور معمول، اقداماتی هست که در تمام جلسات باید انجام دهید. انتخاب درست مخاطبان جلسه، تهیه یک صورت از موارد مهمی که در جلسه باید عنوان شوند و پیش بینی الزامات برگزاری جلسه از این دست موارد است.

چطور باید از این لیست استفاده کنیم؟

چک لیست برگزاری جلسه هم برای جلسات کاری می تواند استفاده شود و هم حتی برای جلسات فردی، دوستانه یا خانوادگی! زیرا اصول و کلیت بیان شده در این چک لیست در تمام این موارد کاربردی و قابل استفاده است. شما می توانید لیست اختصاصی خودتان را بر مبنای این لیست کلی تهیه کنید. این لیست را برای خودتان داشته باشید و بعد از هر بخش، وقتی کارتان با آن بخش تمام شد آن را علامت (+ یا ✔️) بزنید.

بخش های اصلی چک لیست برگزاری جلسه علوم و فنون تهران

  • اقدامات پیش از برگزاری جلسه
  • اقدامات حین جلسه
  • اقدامات پس از برگزاری جلسه

دانلود فایل چک لیست به صورت PDF

برای دانلود چک لیست مورد نظر، فقط کافیه فرم روبه رو را تکمیل کنید.

بلافاصله ببعد از پر کردن فرم به چک لیست دسترسی خواهید داشت

سایر چک لیست ها

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص دوره ها و پکیج های آموزشی فرم زیر را پر کنید

ارتباط مستقیم

از طریق راه های زیر با ما در تماس باشید

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم زیر را پرکنید. مشاورین و کارشناسان ما در سریع ترین زمان پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

دوره مدیریت نیروی بازاریابی و فروش
روزها
ساعت‌
دقیقه