کارشناسی ارشد بدون کنکور و هزار فایده!

فهرست مطالب

کارشناسی ارشد بدون کنکور یا فوق لیسانس بدون کنکور،‌ واژه‌ای پرسرچ و پر مخاطب در دنیای مرورگر های جست و جو! کنکور، این غول بزرگ که سد راه خیلی از دانش‌پذیران برای نیل به اهدافشان شده است، امروز خودش به یک صنعت بزرگ تبدیل شده‌که کمپانی ها و موسسات زیادی با مانور دادن‌های اغراق آمیز به سودهای مالی زیادی دست پیدا کرده‌اند. اما چرا این مساله تا این حد برای ما مهم است؟ ما در دنیایی زندگی میکنیم که میل به تخصص محوری همراه با مدرک عالی در اغلب شرکت ها و موسسات پدیدار شده‌است.

خانواده‌های دستیابی به موفقیت را در راه تحصیل در رشته‌های خوب دانشگاه‌ها میبینند و ازین رو تمام تلاش خود را برای فرزندانشان میکنند. این بخشی از ماجراست اما ما از سوی دیگر کارمندانی را داریم که برای ارتقای جایگاه شغلی‌شان و یا توسعه فردی خود،‌ علاقه‌مندند تا تحصیلات خود را ادامه بدهند. همین موضوع باعث شده‌تا بغیر از دانشگاه‌های دولتی و غیر انتفاعی و… دسته‌ی دیگری از دانشگاه ها و مراکز با شعار کارشناسی ارشد بدون کنکور بسیار کاربردی و وسوسه انگیز باشند.
از آنجایی که شاغلان بعلت محدود بودن بودجه زمانی احتمالا نمیتوانند در کلاس های دانشگاه های معمولی که بصورت پاره وقت یا تمام وقت،‌ بیشتر تایم روزانه‌شان را میگیرد شرکت کنند. ازین رو پدید آمدن‌مراکزی که کارشناسی ارشد بدون‌کنکور را ارائه می‌دهند بسیار مفید و اصطلاحا کار راه‌انداز شده‌است.

مزایای کارشناسی ارشد بدون کنکور

ویژگی های مثبت دریافت و شرکت در کارشناسی ارشد بدون کنکور بسیار زیاد و ملموس است. در اینجا به پاره‌ای از مزایای آن خواهیم پرداخت.

اولین مزیت فوق لیسانس بدون کنکور

این است که افرادی که علاقه‌مند به تحصیل هستند اما به دلیل اشتغال،‌ خانه داری و… یا هر مشغله‌ای که مانع از تحصیل به صورت حضوری میشود، نمیتوانند در دانشگاه های دولتی و با آزمون کنکور شرکت کنند، میتوانند به راحتی به تحصیل بپردازند و دانش خود را ارتقا دهند.

دومین مزیت تحصیل در فوق لیسانس بدون کنکور

این است که زمانی که شما در آزمون کنکور شرکت می کنید اگر علاقه‌مند به تحصیل در رشته‌ی مثلا مهندسی مکانیک را داشته باشید، ممکن است که در رشته‌ی دیگری قبول شوید و شانس تحصیل در رشته ی مورد علاقه‌تان را از دست بدهید.بنابراین یا باید دوباره یک سال از عمرتان را صرف کنید تا مجدد در کنکور شرکت کنید و یا اینکه باید بپذیرید و در همان رشته‌ای که قبول شدید تحصیل کنید. اما در کارشناسی ارشد بدون کنکور شرایط جور دیگری است و شما میتوانید به راحتی و بدون نگرانی از عدم قبولی در رشته‌ی دلخواهتان،‌ در زمینه ای که دوست دارید تحصیل کنید.

سومین مزیت فوق لیسانس بدون کنکور

این است که شما میتوانید با تحصیل در موسسات و آموزشگاه هایی که این امکان را برایتان فراهم کرده است هم تحصیل کنید و هم شال باشید. چه چیزی از این بهتر است که مثلا زمانیکه که به عنوان کارشناس تولید محتوا در یک مجموعه در حال کار هستید در همین زمینه یا رشته‌های مرتبط مثل ادبیات و… تحصیل کنید و مهارت خود را افزایش دهید. اینگونه شما با یک تیر چند نشان می زنید و علاوه بر تحصیل و افزایش دانش،‌جایگاه شغلی و درآمد تان را بالاتر می برید،‌ متخصص تر می شوید و در نتیجه پرسونال برندینگ خود را ارتقا میدهید.

موسسه ی علوم و فنون تهران،‌ دروازه‌ای به سوی موفقیت!

تهران بیزینس اسکول اولین و معتبرترین،‌ مرکز آموزشی در ایران است که در زمینه‌ی آموزش علوم مدیریتی سابقه ای دیرینه دارد. شما با تحصیل در این موسسه میتوانید مدرک فوق لیسانس مدیریت (MBA)، دکتری(DBA) و پُست دکتری(POSTDBA) را دریافت کنید.
مدرک شما مورد تایید وزارت علوم و سازمان WES‌ کانادا و ارزش داخلی و بین‌المللی بسیار زیادی دارد. ارزشمندی مدرک کارشناسی ارشد بدون کنکور مدیریت در این موسسه فقط وابسته به اعتبار و تاییدیه های فراوان آن نیست. بلکه زمانیکه شما در یک بیزینس اسکول معتبر تحصیل می کنید مدر شما معرف سطح دانش عملی و کاربردی شماست. هرجایی در هر کمپانی یا شرکتی که شما مدرک خود را ارائه دهید افراد متوجه سطح شایستگی و تخصص شما خواهند شد. چون برخلاف عموم دانشگاه ها که بیشتر بر روی مطالعات و دروس تئوری ارائه میشوند اما در موسسه علوم و فنون تهران شما بصورت کاملا عملی زیر نظر اساتید ماهر و حاذق هم آموزش می بینید و هم بصورت عملی آموزش های خود را پیاده‌سازی میکنید.

فوق لیسانس بدون کنکور

در ایران تحصیل می کنید و مدرک دانشگاه مانهایم آلمان را می گیرید! (ویژه دارندگان مدرک MBA علوم و فنون تهران)

درست شنیدید. ما برای اولین بار در ایران برای شما عزیزان این امکان را فراهم کرده ایم که دیگر نیازی به تحصیل حضوری در خارج و پرداخت هزینه های بسیار را نداشته باشید. موسسه علوم و فنون تهران بر پایه‌ی اعتباری که دارد،‌ با دانشگاه مانهایم آلمان همکاری میکند.

شما میتوانید در اینجا تحصیل کنید، سپس دو کورس تحصیلی را بصورت آنلاین و غیرحضوری در دانشگاه مانهایم بگذرانید. پس از موفقیت در آزمون، آن مدرک دانشگاه مانهایم آلمان را دریافت نمائید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارشناسی ارشد بدون کنکور (فوق لیسانس بدون کنکور) میتوانید با شماره 90008000 تماس حاصل نمایید. و یا عدد 1 را پیامک کنید تا مشاوران ما با شما تماس حاصل نمایند.

نظر شما برای ما مهم است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

TBS در کنار شماست …

جهش سودآوری در کسب و کار خود با فراگیری به روزترین متدهای مدیریت بیزینس

ارتباط با ما : 90008000