چرا باید MBA بخوانیم؟

فهرست مطالب

اگر می‌خواهید تصمیم بگیرید که آیا ارزش دارد که مدرک MBA را بگیرید یا خیر و چرا باید MBA بخوانیم؟ پاسخ بله است. ممکن است این مدرک نیازمند پرداخت هزینه‌ی زیادی باشد، اما خوب است بدانید که MBA در آینده بیش از ده برابر به شما بازپرداخت می‌کند.

مدرک MBA در سراسر جهان به عنوان نماد برتری در دانش و تخصص شناخته می شود و فردی که دارای آن باشد، طبیعتا در بخش صنعت به ویژه در نقش های مدیریتی، اعتبار خواهد داشت. داشتن یک مدرک MBA نشان می دهد که شما مهارت های مربوطه را برای اداره یک کسب و کار دارید؛ زیرا اکثر MBA موضوعات اصلی مانند منابع انسانی، بازاریابی، حسابداری و آمار را پوشش می دهند. 

میزان درآمد MBA چیست؟

اگر برای شما سوال شده که چرا باید MBA بخوانیم؟ بهتر است بدانید فارغ التحصیلانی که دارای مدرک MBA هستند، حقوق های زیادی در سال دارند. این افزایش بسیار زیادی نسبت به آنچه فارغ التحصیلان دارای مدرک تحصیلات تکمیلی معمولی می توانند انتظار کسب کنند را داشته باشند. با این حال، ممکن است تصمیم بگیرید که می خواهید پس از کسب مدرک MBA برای خودتان کار کنید و همین واقعیت که شما آن را دارید به این معنی است که مشتریانی که با آنها کسب و کار دارید، شما را معتبر می‌دانند. ناگفته نماند که شما تمام مهارت های لازم و همچنین ارتباطات تجاری برای موفقیت در کسب و کار خود را خواهید داشت.

که ما را به یکی دیگر از مزایای داشتن MBA می رساند: شما در این کلاس ها میتوانید با سایرین ارتباط برقرار می کنید، فرصت‌های زیادی برای برقراری ارتباط با افراد صنعتی از هر طبقه ای خواهید داشت. این یک فرصت شگفت‌انگیز است که در بسیاری از برنامه‌های آموزشی رخ نمی‌دهد و چیزی است که باید از آن نهایت استفاده را ببرید، زیرا زمانی که واجد شرایط هستید و یا در حال کار هستید یا کسب‌وکار خود را راه‌اندازی می‌کنید، بسیار برای شما مفید خواهد بود.

علوم و فنون تهران ، معتبرترین MBA ایران

راه های مختلفی برای دریافت مدرک MBA وجود دارد. موسسه علوم و فنون تهران با بیش از 27 سال سابقه در زمینه علوم مدیریتی، برترین و معتبرترین بیزینس اسکول در ایران است.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 90008000 تماس حاصل نمایید.

نظر شما برای ما مهم است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

TBS در کنار شماست …

جهش سودآوری در کسب و کار خود با فراگیری به روزترین متدهای مدیریت بیزینس

ارتباط با ما : 90008000