برنامه زمانبندی

دوره MBA در طول ۱ سال و در ۳ ترم شامل ۱- ترم دروس پایه ۲- ترم دروس اصلی ۳- ترم دروس تخصصی برگزار می‌شود.
دروس پایه شامل واحدهایی است که برای آموزش دانش عمومی مدیریت در دانش پذیر طراحی شده‌اند. در ترم های بعدی بر میزان تخصصی شدن واحدها افزوده می‌شود و دانشپذیران می‌توانند بر اساس علاقه خود هریک از گرایش‌های ارائه‌شده را انتخاب کنند و مشغول مطالعه و تحقیق در گرایش تخصصی خود شوند.
هر یک از دروس به مدت ۲۰ ساعت تدریس شده و ترم اول در ۱۴۰ ساعت شامل ۷ درس و ترم دوم و سوم هر کدام در ۱۲۰ ساعت شامل ۶ درس می‌باشند که در مجموع دوره یک ساله در ۳۸۰ ساعت شامل ۱۹ درس برگزار می‌گردد.
برای سهولت در امر تحصیل عزیزان شاغل، کلاس‌ها فقط روزهای پنج‌شنبه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار می شود.همچنین به منظور رعایت استاندارهای آموزشی، به تعداد کلاس ها افزوده شده است تا دانش پذیران حاضر در هر کلاس از تعداد استاندارد تجاوز ننمایید و خللی در تعامل استاد و دانشپذیر به وجود نیاید.

شرایط پذیرش

  • مدرک کارشناسی معتبر
  • بررسی رزومه متقاضی
  • موفقیت در مصاحبه ورودی

 

شرایط ورود به دوره تنها توان و قابلیت‌های بالقوه مدیریتی داوطلبان در نظر گرفته می‌شود، بدیهی است که با توجه به محدودیت ظرفیت کلاس‌ها و دوره برای اولویت دادن در امر پذیرش نیاز به بررسی رزومه متقاضیان می‌باشد. در بررسی رزومه داوطلب، امتیاز ویژه‌ای به عزیزانی که دارای سوابق مدیریتی مفید هستند تعلق خواهد گرفت زیرا هدف از این دوره ها تربیت دانش آموختگانی است که بتوانند در عرصه واقعی سازمان‌ها فعالیت کرده و تغییرات مفیدی در آنها به وجود بیاورند و سیستم‌های کسب و کار را به سمت تعالی هدایت کنند. البته آنچه که معیار اصلی انتخاب داوطلبان است میزان علاقه و انگیزه و همچنین توان بالقوه مدیریت آنهاست.