تحصیل در آلمان | همکاری دانشگاه مطالعات مدیریت مانهایم

تحصیل در آلمان | همکاری دانشگاه مطالعات مدیریت مانهایم


دانشگاه مطالعات کاربردی مدیریت مانهایم آلمان یکی از دانشگاه های معتبر در ایالت بادن-وورتمبرگ کشور آلمان است که دوره های مدیریت و کسب و کار را ارائه می دهد. این دانشگاه چشم انداز موفقیت دانش آموختگان خود را با ایجاد فرصت های شغلی گوناگون بر اساس تعهد متقابل تضمین می کند. همچنین فرصتی مناسب برای افرادی است که قصد دارند در کشور آلمان به عنوان دانشجوی بین المللی ادامه تحصیل دهند.

تمرکز این دانشگاه بر توسعه افراد و سازمان هاست. در همین راستا، دانشگاه مطالعات مدیریت آلمان اهداف زیر را دنبال می کند:

 • هدف مالی: ایجاد مجموعه‌ ای از شرکت‌ های آلمانی / اروپایی و آلمانی / سایر قاره ها که از برنامه‌ های آموزشی برای اشتغال‌ زایی و تاسیس کسب و کارها حمایت می‌ کنند
 • هدف هم افزایی: بستری برای شبکه سازی جهانی با استفاده از هم افزایی بین اعضا / شرکت ها (خلق مشترک دانش، انتقال دانش، کارآموزی، اشتغال پذیری، استارت آپ ها و تجارت)
 • هدف آموزشی: ارائه دهنده دوره های آموزشی مربیگری برای آموزش بین المللی، کارآفرینی و اشتغال پایدار

به همین جهت، این دانشگاه با سایر دانشگاه ها و موسسات عالی و همچنین سایر موسسات ارتباطات آموزشی برقرار کرده است. برگزاری دوره های مشترک و بین المللی برای ایجاد امکان تحصیل افراد غیر آلمانی در آلمان از جمله این همکاری های آموزشی است. همچنین در یک پروژه عظیم، اقدام به راه اندازی پروژه توسعه تجارت و آموزش در کشورهای آفریقایی (آزمایشگاه ارزش مشترک آفریقا) نموده است.


اینجا را هم ببینید: دوره کارشناسی ارشد MBA آلمان (ویژه دارندگان مدرک MBA علوم و فنون تهران)


دوره کارشناسی ارشد MBA آلمان

برخی از موسسات همکار با دانشگاه مطالعات مدیریت مانهایم در زمینه برگزاری دوره های آموزشی و تحصیل

موسسه آموزش بین المللی فراوانی (AIEI)

موسسه آموزش بین المللی فراوانی (Abundance International Education Institute) نماینده دانشگاه HdWM مانهایم آلمان برای گواهینامه و دیپلم و مدرک کارشناسی ارشد مطالعات پیشرفته در برنامه های روانشناسی و مدیریت در چین است.

انجمن سازمان های آموزش حرفه ای اروپا (EVBB)

همکاری های آموزشی دانشگاه مانهایم آلمان

انجمن سازمان های آموزش حرفه ای اروپا (EVBB) ارائه دهنده آموزش های رایگان و غیر انتفاعی است. هدف این مجموعه، بهبود کیفی آموزش و پرورش حرفه ای در کشورهای اروپایی و افزایش تلاش های انجام‌شده در آموزش در سطح اروپاست.

دانشگاه ساپینزا رُم

تحصیل در آلمان با همکاری دانشگاه مانهایم آلمان

دانشگاه ساپینزا رم یک یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی واقع در رم ایتالیا است. این دانشگاه یکی از بزرگ‌ ترین دانشگاه‌ های اروپایی و یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌ های تاریخ است که در سال 1303 تأسیس شد. دانشگاه مطالعات کاربردی مدیریت مانهایم آلمان با همکاری این دانشگاه اقدام به برگزاری دوره های بین المللی می نماید. همچنین دانشگاه ساپینزا یکی از معتبرترین دانشگاه‌ های ایتالیا و در جهان است که معمولاً رتبه اول را در رتبه‌ بندی ملی و در جنوب اروپا دارد.

دانشگاه بین‌المللی علم و فناوری بوتسوانا

دانشگاه بین المللی علم و فناوری بوتسوانا یا BIUST یک دانشگاه بین المللی است که در شهر پالاپیه بوتسوانا واقع شده است. این دومین دانشگاه بزرگ این کشور پس از دانشگاه بوتسوانا در پایتخت کشور، گابورون است. دانشگاه مطالعات کاربردی مدیریت مانهایم آلمان در زمینه تحصیل با این دانشگاه همکاری دارد.

کنفدراسیون کارآفرینان اروپایی CEA-PME

کنفدراسیون کارآفرینان اروپایی CEA-PME بزرگ ترین کنفدراسیون اروپایی شرکت های کوچک و متوسط ​​(SMEs) داوطلبانه است که دفتر آن در بروکسل قرار دارد و که در حال حاضر، 25 انجمن اروپایی را با بیش از 2.1 میلیون شرکت و بیش از 20 میلیون نفر در استخدام دارد. این اتحادیه با 15 انجمن شریک در اروپا، آمریکا، آفریقا، آسیا، استرالیا و نیوزلند روابط خود را حفظ می کند. این کنفدراسیون به طور مرتب مواضع خود را در مورد مهم ترین سیاست های اروپایی که بر شرکت های کوچک و متوسط ​​تأثیر دارد، منتشر می کند. همچنین تعدادی از پروژه‌ ها با بودجه اتحادیه اروپا را برای حمایت از SMEها در سراسر اروپا رهبری کرده است. دانشگاه مطالعات مدیریت مانهایم با این کنفدراسیون در پروژه آزمایشگاه ارزش مشترک آفریقا همکاری دارد.

موسسه علوم و فنون تهران (TBS)

موسسه علوم و فنون تهران به تازگی اقدام به عقد قرارداد با دانشگاه مطالعات کاربردی مدیریت مانهایم نموده است. این دوره ویژه افرادی است که قبلا در موسسه علوم و فنون تهران دوره MBA را با موفقیت سپری نموده اند. موسسه علوم و فنون تهران نخستین برگزارکننده دوره های مدیریت کسب و کار به شیوه مدرن آموزشی و بر اساس سرفصل های بین المللی برترین مدارس کسب و کار جهان (در رتبه اول HBS) است. مخاطبان ایرانی دوره MBA می توانند بدون نیاز به سفر به کشور آلمان، از طریق این همکاری اقدام به تحصیل مدرک مدیریت کسب و کار از دانشگاه مطالعات مدیریت مانهایم نمایند.

دانشگاه مانهایم آلمان

از دیگر دانشگاه ها و موسسات آموزشی همکار با این دانشگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • Assumption University of Thailand
  Bangkok, Thailand
 • Aydin University Istanbul
  Istanbul, Turkey
 • Calpoly California Polytechnic State
  San Luis, USA
 • Dublin Business School
  Dublin, Ireland
 • Hefei University
  Hefei, China
 • Istanbul Bilgi University
  Istanbul, Turkey
 • John Moores University Liverpool
  Liverpool, England
 • Kaunas University
  Kaunas, Lithuania
 • Kent University
  Canterbury, England
 • Masaryk University Brno
  Brünn, Czech Republic
 • National Academy for Public
  Kiew, Ukraine
 • “Kyiv Polytechnic Institute” – Institute of Energy Saving and Energy Management
  Kiew, Ukraine
 • Qingdao University
  Qingdao, China
 • School of Management and Economics
  Kreta, Greece
 • UCSB University of California, Santa Barbara
  Santa Barbara, USA
 • Universidad Autonoma de San Luis Potosí
  San Luis Potosí, Mexico
 • University of Canterbury
  Christchurch, New Zeeland
 • و…

چطور در دوره کارشناسی مدیریت حرفه ای کسب و کار در این دانشگاه ثبت نام کنیم؟

شما ابتدا باید دوره MBA را در موسسه ما با موفقیت سپری کرده و مدرک آن را دریافت کرده باشید. برای کسب اطلاعات در مورد این دوره کافیست تا با شماره 90008000 (بدون کد و رایگان) تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات لازم را از مشاوران علوم و فنون تهران دریافت کنید. لازم به ذکر است مدرک این دوره مدرک رسمی دوره کارشناسی ارشد بوده و مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران و همچنین دانشگاه ها و سازمان های بین المللی در جهان است.

ثبت امتیاز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *